ارزشیابی سیستم شعاع دانشگاه علوم پزشکی تهران


عضو محترم هیات علمی

با سلام و احترام

همانطور که مستحضرید سیستم ارزشیابی کمیت فعالیت­های اعضای هیات علمی در کشور از چندی پیش با عنوان سیستم شعاع در دانشگاه علوم پزشکی تهران راه اندازی شده و به بهره برداری رسیده است. در زمان راه ­ اندازی این سیستم، تجربه ارزشیابی کمیت فعالیت­ها (سیستم­های متریکس) در ده­ها دانشگاه معتبر در جهان بررسی شده و نقاط قوت و ضعف آنها شناسایی شده و نهایتا سیستم شعاع بر اساس نظام آکادمیک دانشگاه­های علوم پزشکی ایران و نیازهای دانشگاه علوم پزشکی تهران طراحی و راه­اندازی شده است و هم اکنون به عنوان تنها سیستم متریکس کشور در چندین دانشگاه در حال استفاده است.

همانطور که مستحضرید این سیستم همواره سعی کرده تا در تمام مراحل طراحی، راه­اندازی و بهره­برداری، در کنار اصول علمی ارزشیابی و آموزش پزشکی، اجماع نظرات اعضای محترم هیات علمی را نیز به عنوان مهمترین و ارزشمندترین منبع راهنمایی مورد استفاده قرار دهد. هم اکنون که دانشگاه در حال بهره­برداری از این سیستم است، بر آنیم تا با بررسی نظرات ارزشمند شما عضو محترم هیات علمی، به عنوان صاحب­نظری که از قبل با این سیستم آشنایی دارید، ضمن رفع نواقص موجود، برای گسترش کاربری­های آن برنامه­ریزی کنیم.

لازم ذکر است که این پروژه در قالب طرح تحقیقاتی به راهنمایی اینجانب انجام شده و کلیه پرسشنامه­ها به صورت محرمانه و بدون نام آنالیز خواهد شد. تکمیل این پرسشنامه اینترنتی در مجموع حدود ده دقیقه از وقت ارزشمند شما را به خود اختصاص می­دهد.

پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما کمال تشکر را دارم.

                                                                                       دکتر حسین کشاورز

  کلمات کلیدی


برای شروع اینجا کلیک نمایید
 
جستجو
شروع

کد پاسخگویی
شروع

ورود کاربران
  نام کاربری:
  کلمه عبور:
   
ورود
   

کلمه عبور را فراموش کرده اید؟
ثــبت نـــام